Víkendový motorsport : Formule 1, Moto GP, ME tahačů...

25.07.2010 21:14

Double s pokutou sta tisíc dolarů, je pro italský tým Ferrari i tak příslibem lepších výsledků, třaba už při Velké ceně Maďarska. Kompromitující telefonát Massovi z boxů zněl asi tak,  Alonso je rychlejší, je to na Tobě co uděláš.... Brazilský kolega Alonsa opravdu pustil před sebe. V každém případě na rudé vozy z Maranella, dnes nikdo neměl. Vítěz kvalifikace Vettel, skončil až třetí. Na body si ještě sáhl čtvrtý Hamilton, pátý Button, šestý Webber, sedmý Kubica, osmý Rosberg, devátý Schumacher a desátý Petrov.  Na špici to vypadá hodně těsně, vedoucí Hamilton má 157 b, 2. Button 143 b, 3. Vettel 136 b a konečně 4. Alonso 123 b.

V americkém Laguna Seca dominoval v noci na dnešek Jorge Lorenzo s Yamahou. Druhý dojel Casey Stoner na Ducati. Třetí místo vybojoval Valentino Rossi na Yamaze. V USA se tradičně jede pouze nejsilnější kubatura Moto GP. Všechny tři uvidíme v Brně 15. srpna na Velké ceně ČR.

Zatím, co na Hockenhaimringu bojovaly formule 1, Nurburgring letos patřil truckerům. Čtvrtý podnik seriálu se povedl Davidu Vršeckému. S týmem Buggyra dojel první závod coby čtvrtý, ve druhém zvítězil. Adam Lacko s vozem Man, zajel šestý a osmý nejrychlejší čas. Jsem hodně unavený, ale maximálně spokojený, dodal po samotmé závodě David. Celkově vede 1. Albacete 156 b, 2. Bosinger 155 b, 3. Hahn 142 b, 4. Vršecký 112 b......8. Lacko 50 b.

Adam Lacko č.15, David Vršecký č.1....