TUNING CAT: Renault Megane Coupé s vychytaným audiem...

24.05.2011 15:10

S dalším “krasavcem” se na červnové akci Tuning Cat v Hlučíně představí Mirek Sittek. Pojďme se tedy v krátkosti podívat na jeho Renault Megane Coupé v modré perleti. Úpravy exteriéru zahrnují zakázkově vytvořený laminátový přední nárazník na míru (originál tvoří pouze vrchní část ), nechybí otvory chlazení pro brzdy. Taktéž prahy jsou vytvořeny na míru a veškeré části lakovány v barvě vozu, zadní nárazník je také zakázkově upraven a prodloužen.

 

Ve spodní části nárazníku proběhla úprava na Duplex výfuk z motocyklu Honda CBR. Je zde černá optika Angel Eyes s LED kroužky, boční čiré blinkry, zadní lampy jsou kompletně zabarveny do červené barvy a přelitá včetně mračítek čtyřmi vrstvami laku. Středové pokličky mají lak - černý mat, zadní křídlo je potaženo do béžové koženky, RZ bez rámečku, kryt pod stěrači je lakován do černého lesku, jsou zde odstraněny ostřikovače stěračů a anténa.

 

Úpravený interiér (mimo zavazadlový prostor) získal čalounění do béžové a modré barvy, sedačky jsou provedeny v béžovo - modré kombinaci (vše pravá hovězina), kryt palubní desky, dále vnitřní kliky - úchyty a veškeré odkládací prostory jsou lakovány do modré perleti.

Do zavazadlového prostoru je zabudovaná zástavba značky AUDIOBAHN 2ks AW 1251 T (ve dřevě), zesilovač RS 1000W 1ks a zesilovač VENG 1300W 2ks, vše očalouněno do béžové barvy, maltézský kříž potažen do béžovo černé barvy (jako kryt kabeláže), zrcadlo potom opticky prostor zvětšuje. Audio získalo pro lepší zvuk kompletní vytlumení bitumenovými pásy a konstrukčním materiálem Sinus Live, subwoofer AUDIOBAHN 2ks, zesilovač RS 1000W 1ks + zesilovač VENG 1300W 2ks , výškové náklopné repro EYEBRID USA, přední dveře disponují repro EYEBRID Y2S525Y2X, zadní část auta ozvučena reproduktory BOSE USA. Kola a Pneu - Dezent F 8Jx18“ 4x100 - kompletně pochromovaná, pneu v rozměru 205 /35 / R18 SEMPERIT SPORT. Motorový prostor má lakované části do modré perleti, ručně leštěný kryt svodů, krytky nádržek a chromové vršky. Renault Megane Coupé uvidíme 25. června v sobotu od 17. hodin, na dalším ročníku Tuning Cat v Hlučíně.