TUNING CAT Hlučín: The Best Street - Opel Kadett, The Best Shine - Renault Megane...

24.06.2013 08:25

Porota v čele s Jakubem Jandou udělila během sobotního odpoledne celkem 6 pohárů. V nižší kategorii Street se umístil jako třetí Michal Drienik se svou Škodou Superb 2.8 V6, druhý skončil Bílý Ford Focus 1.6 Petra Durčáka. A nejvymazlenější káru měl Saša Kosár – šlo o červený vůz Opel Kadett GSI z roku 1990 (na snímku níže s Jirkou někdejším majitelem Toyoty Celica). Saša si odvezl pohár za první místo, mimochodem nedávno vyhrál “Opel scénu” v Pardubicích na Relax srazu.

 

 

A jak dopadla kategorie Shine?

Mezi “leštěnkami,” jak se jim lidově říká byl třetí Radek Richter se svou černou Škodou Octávií 1.8T, druhé bylo bílé VW Scirocco s přeplňovanou 1.4 Jirky Kubíčka z Olomouce.

 

 

 

 

První místo si z hlučínského náměstí odvezl Mirek Síttek. Jeho Megane vyhodnotila porota Jakub, Dan a Petr jako “The Best,” opravdu nejlepší.

 

 

Atmosféra na přehlídce.

Tuneři si ji chválili. Říkali, že ještě nezažili při představování jednotlivých aut tolik potlesku jako v sobotu. Mimochodem, čestný člen Jakub Janda (skokan na lyžích a velký motorista) přijel na chopperu Honda. Náš partner akce Motoscoot, přivezl vytuněného New Pionýra, stavbu V-MAX 1200 a nový skútr Motoscoot 125.

 

 

Navíc jsme mohli kouknout na ukázky “dipování” společnosti Kamilcar technologií Plasti Dip.

 

 

Počasí v pohodě.

Ano, bylo kolem 24 stupňů. Všem tunerům a Vám, kteří jste se přijeli do Hlučína podívat na krásná auta a letos i několik motorek děkuji. Na fotogalerii ze sobotní “akcičky” se můžete těšit patrně dnes večer nebo v průběhu zítřka. Jirka Hyner

 

 ___________________________________________________________________________________

 Foto: redakce