SUV FORD PUMA FIRST EDITION 2020 se začalo vyrábět s atraktivní cenou (VIDEO)..!

09.10.2019 08:52

Včera se rozběhla produkce nového "esúvéčka" ve výrobním závodě Fordu v rumunském městě Craiova. Modely Puma First Edition ve výbavě Titanium s dodávkami počátkem příštího roku si můžete pořídit za zvýhodněnou cenu.

Špičková výbava zahrnuje balíčky komfortních a bezpečnostních technologií včetně inteligentního adaptivního tempomatu, zadní kamery, vyhřívaných a masážních sedadel i vyhřívaného volantu. Dále je zde standardem bezdrátové dobíjení mobilu, infotainment s navigací a 8palcovým dotykovým displejem nebo přední i zadní LEDková světla. Auto je postaveno na 17palcových litých kolech.

K dispozici budou zatím dvě motorizace spolupracující s manuálním šestikvaltem. Tou první je oceňovaná litrová jednotka EcoBoost s výkonem 125 koní a točákem 170 Nm. Vychází podle aktuálního českého ceníku na 449.900 korun.

Druhý mild-hybridní 1.0 EcoBoost mHEV 155 koní 220 Nm má kombinovaný startér/generátor a přídavný 48-voltový akumulátor. Ford si tuhle specifikaci zatím cení na akčních 484.900,- Kč. Zmiňované ceny platí do 31. prosince. Podívejte se na novinku podrobněji na videu. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress