SUBARU BRZ 2.0-litru 2020 už na podzim (VIDEO)..!

16.08.2019 11:13

Nový modelový ročník sportovního modelu BRZ, známého pro své velmi nízké těžiště a precizní ovládání se ukáže během podzimních měsíců, alespoň to uvádí tisková zpráva určená pro americký trh.

BRZ disponuje dvoulitrovým motorem s ležatými válci typu BOXER s výkonem 205 koní, šestistupňovou manuální převodovkou a diferenciálem TORSEN® s omezeným skluzem. Do standardu dostal bezklíčový přístup se startováním tlačítkem, dvouzónovou automatickou klimatizaci, LED světlomety (potkávací i dálková světla), zadní kameru i duální USB porty. Verze Limited je vybavena rovněž LED mlhovkami.

Řidič patrně ocení multimediální navigační systém SUBARU STARLINK™. Ten zahrnuje 7palcovou dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením a intuitivní mapové podklady od TomTom®. Technologie nabízí hlasově aktivované ovládací prvky, integraci smartphonu s Android™ Auto a Apple CarPlay™, Bluetooth® hands-free a bezdrátové aktualizace prostřednictvím Wi-Fi. Na seznamu funkcí je i SiriusXM® All-Access Radio (internetová rádia), Traffic a Travel Link (zde je požadováno předplatné).

V interiéru najdeme černé čalounění s kontrastním červeným prošíváním. Přední vyhřívaná sedadla u specifikace Limited jsou v Alcantaře® s koženými opěrkami a logem BRZ. Na volantu potaženém kůží je ovládání pro audio, tempomat a Bluetooth. Velmi prakticky vypadá kabina 2+2 po sklopení zadních sedadel.

Subaru v tiskové zprávě zveřejnilo bohužel minimum snímků. V USA startuje nejnovější Subaru BRZ 2020 s manuálním šestikvaltem na ceně 28.845 $. Limited s volitelným automatem vychází na 29.945 dolarů. Více informací dostanete patrně u našich prodejců Subaru. Přikládám video. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspressusa