Studie ŠKODA VISION 7S: Světová premiéra rodinné škodovky budoucnosti se chystá koncem srpna (VIDEO)..!

16.08.2022 14:02

Naše automobilka nedávno zveřejnila připravovaný rodinný koncept skicou z horního pohledu, který jsme si už představili. Teaser vyniká netradičně umístěnou dětskou sedačku uprostřed vozu. Nebude ovšem jedinou originalitou této studie. Dnes přidala Škoda další informace včetně snímku.

Minimalisticky laděný interiér se třemi řadami sedadel má dodat cestujícím pocit bezpečí. Široká palubní deska Vision 7S zasahuje až ke dveřím a zdůrazňuje šířku kabiny. Centrální displej je otočen vertikálně, ovšem nechybí zde ani klasická tlačítka. Volant dostal zcela nový plochý tvar. Malý přístrojový štít před řidičem kopíruje ten z modelu Enyaq iV. Pod ovládacím panelem najdeme přihrádku, kde si mohou cestující připojit své chytré telefony.

Premiéra elektrické studie Vision 7S proběhne 30. srpna 2022. Půjde přitom o první ukázku budoucího designového jazyka naší značky. Škoda zmiňuje v tiskové zprávě, že je koncept založen na klasických hodnotách automobilky, tedy robustním vzhledu, funkčnosti a originalitě s prvky Simply Clever. Prohlédněte si palubní desku a ovládací prvky  podrobněji na videu . Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Škoda Auto