ŠKODA Kamiq SCOUTLINE 2020: Sportovně užitkovější novinka pro Motor Show v Ženevě..!

15.01.2020 13:34

Designově povedené auto dostane další verzi, co říkáte na "skautskou linii?" Z předního pohledu poznáme model podle stříbrné ochrany narázníku, stříbrných krytek vnějších zrcátek a zadního, nevím zda ho označit za difuzor, ale je také stříbrný (vypadá strašně lacině).

Samozřejmostí jsou velká 17" nebo 18palcová kola. Další prvek tvoří tónovaná boční a zadní skla Sunset v kombinaci s chromovanými rámečky oken. Scoutline má kromě toho ve standardu full-LEDkové koncové lampy a plaketku s označením modelu.

V interiéru se vyznačuje malé SUV specifickými dekoračními lištami v dekoru jasanového dřeva nebo volitelného odstínu Dark Brushed s otvory ventilace v chromovém dekoru. Pedály získaly kryty v image hliníku. Volant, páka ruční brzdy a hlavice řadicí páky jsou potaženy kůží. Středový panel, odkládací přihrádky ve dveřích, vnitřní kliky a prostor pro nohy jsou podsvíceny bílým, červeným nebo oranžovým ambientním osvětlením. Výbavu kabiny doplňují čtecí lampičky. Na přání může být stropnice v černé látce. Bohužel snímek interiéru automobilka zatím nezveřejnila.

Srdce "skautského" Kamiqu mohou tvořit tři benzinové a jeden naftový motor, stejně jako jednotka spalující zemní plyn CNG, ta nese označení G-TEC. Motorizace nabízejí výkony od 90 do 150 koní. Ve světové premiéře se Škoda Kamiq Scoutline představí na březnovém autosalonu v Ženevě. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Škoda Auto