SILENCE S01+ 2022: Exkluzivní elektroskútr se skvělými parametry (VIDEO)..!

21.06.2022 14:19

Společnost Silence prezentuje nejnovější stroj do své řady e-moto. Špičkový výrobek je založen na modelu S01 Connected a disponuje výkonem ekvivalentním motocyklům o objemu 125 ccm.

Je vybaven motorem generujícím něco málo přes deset koní a z nuly na 48 km/h zrychlí za pouhých 3.9 sekundy. Maximální rychlost je omezena na hodnotě 100 km v hodině.

Když potřebujete rychlejší odezvu nabízí ji S01+ v režimu Sport díky "push-to-pass." Technologie krátkodobě zvýší omezenou maximální rychlost na 110 km/h. Sportovní mód doplňují další dva, tedy City a Eco. Na jedno nabití baterie s kapacitou 5.6 kWh přitom ujede skútr až 140 kilometrů.

Aby limitované Silence vyhovovalo estetice výkonu, rozšiřuje se komplexní specifikaci o nastavitelné odpružení, ventilované brzdové kotouče Galfer a sadu sportovních designových prvků včetně sedadla s kontrastní texturou, červenými detaily a antracitově šedý lak.

Konektivitu zajišťuje aplikace Silence Apple a Android, která umožňuje ovládat důležitá nastavení, jako je kontrola stavu nabití, aktivace vzdáleného zamykání/odemykání i plánování trasy prostřednictvím integrovaných Google map.

Počet vyrobených skútrů Silence S01+ bude k dispozici v omezené míře, proto platí, kdo dřív přijde, ten dřív mele! Cena extra elektrického stroje vychází v Británii na 6.795 OTR liber, tedy cca 195.030 korun. Nejlevnějí stroj, který je obdobou spalovací padesátky S02 Urban, startuje na částce 3.325 liber (asi 95.434 korun). Přikládám video prezentaci. Jirka Hyner

 

Značka Silence byla poprvé založena v Barceloně v roce 2012, má vynikající pověst, kterou vytvořil zakládající tým odborníků a nadšenců. Vyvinuli vlastní plně elektrický skútr od základů. Dnes 165členný tým Silence vyrábí ve svém barcelonském montážním závodě téměř 10.000 skútrů ročně. Silence je jediným výrobcem elektrických motocyklů ve Španělsku a jediným producentem, který navrhuje a vyrábí vlastní baterie a BMS (Battery Management System).

 

 

 Zdroj a foto: Newspress