Showroom ASTON MARTIN Experience Centre..!

10.09.2018 08:47

V srdci Londýna byla koncem minulého týdne otevřena speciální satelitní sbírka Heritage Works. Britská značka vyrábějící luxusní auta zde bude svým zákazníkům z celého světa podávat informace k nově restaurovaným starým modelům, jež jsou k dispozici.

Slavná automobilka totiž zaznamenala růst na trhu se svými historickými vozy. Byl zdůrazněn úspěšnými prodeji DB4 GT. Nyní nabídka pokračuje vozem Goldfinger DB5 Continuation. Auta jsou vyráběna v Newport Pagnell, tedy ve stejné továrně, kde byly vyrobeny původní automobily.

Výstavní prostor Aston Martin Works Heritage doplňuje prodejní místo Aston Martin Mayfair. To je dlouhá léta pevným bodem na londýnském Park Lane. Představuje celou řadu současných modelů Aston Martin.

Ikonická značka produkující luxusní vozy sloužící i filmovému agentovi 007 spojuje nejmodernější technologie s výjimečným ručním zpracováním a nadčasovým designem.

Pod vedením Andyho Palmera a nového manažerského týmu zahájila skupina v roce 2015 svou novodobou historii spojenou se zavedením sedmi nových modelů včetně DB11, nového Vantage, DBS Superleggera, vozu SUV, stejně jako vývoj nejnovějšího výrobního centra v St Athan ve Walesu. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress