RANGER RAPTOR 2023: Ford dnes oznámil českou cenu a spustil objednávky (VIDEO)..!

19.05.2022 10:40

Ford dnes spustil příjem objednávek na Ranger Raptor nejnovější generace, který jsme si již představili. Zákazníci si mohou nekompromisní sportovní pick-up již nakonfigurovat a objednat.

Tato varianta nejprodávanějšího pick-upu v Evropě vznikla v režii Ford Performance pro nadšence sportovní jízdy v terénu. Pyšní se motorem 3.0 EcoBoost V6 Twin-Turbo s výkonem 288 koní, tlumiči FOX® Live Valve a sedmi jízdními režimy. Výfuk s aktivní klapkou je v dané třídě ojedinělý a nabídne čtyři módy zvukového projevu.

Přístrojová kaplička je plně digitální a tvoří ji 12.3palcový displej. Posádka se může těšit na nejmodernější technologie, ovládané prostřednictvím 12palcové středového dotykového monitoru s nejnovějším infotainmentem Ford SYNC 4A®. K dispozici je řada laků včetně zaváděcí oranžové Code (viz snímky), grafické polepy nebo elektricky ovládaná roleta nákladového prostoru.

Cena druhé generace modelu Ford Ranger Raptor začíná na částce 1.828.310 korun (1.511.000 Kč bez DPH). Dodávky zákazníkům budou zahájeny v závěru roku. Příkládám video prezentaci. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Ford Czech Republic