Rallye Krkonoše, tahače v Nogaru a Moto GP...

20.06.2010 22:40

Martin Prokop si odskočil ze světového rallye šampionátu zatrénovat domů. Na rallye Krkonoše zvítězil se svým Fordem Fiesta S2000. Druhé místo patří Krestovi, třetí Orsákovi. Oba jeli na Mitsubishi Lancer. Celkově vede jednodenní "Rallyesprinty",  Kresta 84b, Odložilík 59b, Orsák 58b.

Třetím podnikem ve francouzském Nogaru, pokračoval evropský šampionát tahačů. První závod vyhrál Bosinger, druhý Albacete. David Vršecký s Buggyrou byl jednou sedmý, pro špatnou volbu pneumatik a jednou druhý. Adam Lacko na Manu byl desátý, pro poruchu brzd druhý závod nedokončil. Celkově vede Albacete se 109b, .....4.Vršecký  71b,.....7.Lacko 40b.

GP Velké Británie v kategorii 125 cm3 ovládl Marquez. Náš Kornfeil skončil na dvacátém místě. Moto 2 dominoval Cluzel. Lukáš Pešek projel cílem, jako dvacátý. Pro technické problémy skončil s velkou ztrátou Abrahám na třiatřicátém místě. Moto GP kraloval Lorenzo. Pedrosa během kvalifikace havaroval a se zraněnou nohou skončil na osmém místě. Zraněný Rossi se na trati ukáže, prý už v Brně !