Nový FORD TOURNEO, CUSTOM a CONNECT 2018 pro Motor Show v Bruselu..!

10.01.2018 13:44

Kompletní sestava nových rodinných vozů Ford Tourneo se ukáže poprvé veřejnosti na autosalonu v belgickém Bruselu. Všestranná modernizovaná řada zahrnuje modely Connect v pětimístných i sedmimístných verzích a Custom v rozmezí od 8 do 9 míst.

Největší Custom se vyznačuje agresivnějším sportovním designem a nabízí kompletně přepracovanou kabinu. Na snímcích se můžeme přesvědčit, že vypadá opravdu luxusně. Šestici jedinečných zadních sedadel lze uspořádat taky v konferenčním formátu.

Menší Tourneo Connect se nabízí tradičně v pěti a sedmimístné verzi. Pod kapotou pracují pohonné jednotky, jež zahrnují nový 1.5-litrový diesel EcoBlue s osmistupňovým automatem, nebo inovativní 1.0-litrový benzinový motor EcoBoost s deaktivací válců. Pro zmiňované modely jsou standardem šestistupňové manuální převodovky.

Modernizované modely zapadají do deseti novinek, které Ford letos uvede na český trh. Vozy přinášejí vedle vylepšeného stylu i sofistikované technologie včetně hlasového systému SYNC 3. Zájemcům budou k dispozici od poloviny letošního roku. Jirka Hyner

  Zdroj a foto: Ford