Novinky HONDA na Intermotu 2018 v Kolíně a na MONDIAL v Paříži (VIDEO)..!

05.10.2018 08:43

Největší světový výrobce motocyklů přivezl na německý Intermot i pařížský Mondial několik zajímavých novinek.

Jedná se o stroje v novém stylu   "Neo Sports Café,"   se kterými už letos přišly naháče (bez kapotáže) Honda CB125R, CB300R a CB1000R. Design je to inovativní a zároveň minimalistický. Nejnovější koncept v sobě kombinuje sportovní mašinu s inspirací v café raceru. Výsledkem je stroj se zcela unikátním vzhledem.

Upoutala mě efektní dvojitá koncovka výfuku. Futuristické přední i zadní světlo, výrazné kovové detaily, inovativní matná povrchová úprava i hodně vychytávek.

Super Cub C125 je v expozici Hondy na Intermotu v Kolíně nad Rýnem i na pařížské výstavě "Mondial." Tato ikona motorismu je nejprodávanějším motorovým vozidlem na světě. Od jeho představení jako Super Cub C100 v roce 1958 dosáhla do roku 2017 celková výroba čísla 100 milionů kusů.

Nový Super Cub C125 je zároveň oslavou 60. výročí názvu Super Cub. Uchovává si nadčasový vzhled originálu a nabízí celou řadu moderních technologií, ať už jde o dynamický motor, hladké a tiché poloautomatické řazení, nový odolný podvozek, odpružení s vysokým zdvihem, kompletní LED osvětlení nebo inteligentní klíč Smart Key. U dealerů Honda bude k dispozici již během podzimu.

Honda v těchto dnech představuje také nové barvy pro velké enduro Africa Twin. Nejvíce mě zaujalo černé matné provedení. Příští rok na jaře se ukáže Africa Twin Adventure Sports s delším odpružením a prodlouženým dojezdem. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Honda