NISSAN JUKE Kiiro 2022: Vymazlená edice 5 tisíc kusů (VIDEO)..!

25.01.2022 09:12

Malý crossover je inspirovaný nejnovějším snímkem "The Batman," který bude mít premiéru v Londýně 4. března 2022. Objeví se v něm herci Bruce Wayne aka Batman stejně jako oblíbená Selina Kyle neboli Catwoman.

 

Speciální edice Nissanu Juke v odstínu Ceramic Grey offset se žlutými detaily dovává autu hravý vzhled. Na zrcátkách a hranách střechy je vidět sofistikovaný vzor s logem Kiiro. Dalším poutavým detailem je hliníkový finišer nebo lesklá 19palcová černá kola.

Žluté detaily najdeme také v interiéru. Sedadla čalouněná černou látkou s novými vložkami ze syntetické kůže v černé a šedé metalíze. Kromě tohoto nového materiálu jsou přední a zadní sedadla opatřena žlutými prvky v podobě prošívání, stejně jako centrální loketní opěrka, středová konzola, panely předních dveří a palubní deska. Nechybí zde ani plaketka edičního modelu na středové konzole před řadicí pákou.

Srdcem vozu je litrový přeplňovaný tříválec s výkonem 114 koní a točivým momentem 200 Nm. Standardem je šestistupňová manuální převodovka. K dispozici je i dvouspojkový automat s řazením pádly pod volantem. Informační a zábavní systém NissanConnect umožňuje využívat Apple CarPlay® nebo Android Auto k zrcadlení na integrovaném 8palcovém dotykovém displeji. Řidič má přístup rovněž k Mapám TomTom nebo Live Traffic. Kompatibilita Juke's Google Assistant a Amazon Alexa nabízí širokou škálu příkazů.

Za designem pro Juke Kiiro stojí tým Nissan Design Europe z centra Londýna. Limitovaná edice bude celosvětově k dispozici pouze v počtu 5 tisíc kusů. Například pro Británii je určeno 500 vozů. Více informací dostanete u našich prodejců Nissan. Na videu si můžeme prohlédnout Juke Kiiro podrobněji. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress