MOTOSALON i anketa Motocykl roku 2019 v ČESKU..!

07.02.2019 14:30

Věřím, že jaro na sebe letos nenechá dlouho čekat. Poslední únorový den se totiž otevřou brány výstaviště PVA Expo v Letňanech. V pěti pavilonech pražského Motosalonu se předství motocyklové novinky pro letošní rok. Doplní je samozřejmě příslušenství, řada osobností nejen z motoristického světa a vyhlášení Motocyklu roku 2019 v Česku.

Do letošní ankety bylo nominováno 38 strojů a 6 čtyřkolek rozdělených do devíti kategorií. Hlasovat můžeme třeba na čtyřválcovou Hondu CB650R Neo Sports Café (foto výše).

Vyhlašovatelem Motocyklu roku je Svaz dovozců automobilů a pořadatelem společnost Veletrhy Brno. V pátek 1. března bude hlasování úderem devatenácté hodiny ukončeno. Vyhodnocení se chystá následující den, tedy v sobotu. Ocenění budou slavnostně předána v 19:30 během zdejšího společenského večera. Výše vidíme novinkový stroj Indian FTR 1200 S. Soutěží v kategorii Choper & Cruiser, níže potom mašinu Suzuki Katana.

Letošní Motosalon střídá Brno a po dvou letech se koná v Praze od 28.2. do 3.3.2019. Na jubilejním desátém ročníku vás čekají haly plné motorek, skútrů, čtyřkolek a doplňků. Vše okoření atraktivní doprovodný program.

Čtvrteční dopoledne bude patřit novinářům, VIP hostům a odborné veřejnosti. Pro všechny příznivce motorismu se areál otevře od 12:00. Výstaviště v Letňanech bude v provozu denně od 9:30 do 19:00, v neděli do 17. hodin. Loni jsem na Motosalonu potkal také dakaristku Ollie Roučkovou. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Motosalon a redakce