MOTOMAGAZIN SPEED LIVE 2022: Uvidíme se tuto sobotu 25. června od 10:00 na parkovišti u Möbelixu v Ostravě - Dubině..!

23.06.2022 16:14

Sobotní dopoledne se rychle blíží. Během více než hodinového programu vám představím vedle právě testovaného SUV Citroën C3 Aircross i další parádní auta.

Podíváme se na Petrův ikonický Ford Mustang V8, nabušené BMW Patrika Mžíčka nebo osmiválcovou Tatru 603, se kterou přijede z Frenštátu Leo Loprais.

Rozdám tři poháry nejlepším vymazleným kárám. Aleš přiveze ukázat parádní Škodu Felicia, Mirek zase Renault Megane s motorem vypiplaným k dokonalosti švýcarských hodinek.

Danův VW Transportér ještě téměř nikdo neviděl, ale vy ho už znáte z propagačních bannerů a plakátu. Rozhodovat o nejlepších autech bude pilot okruhových vozů GT Dan Želinský.

Dorazí majitel opavské firmy Motoscoot Pavel Brída, který byl iniciátorem originálního mopedu Betka nebo tříkolky Velor-X-trike. Za více než 30 let má na svém kontě i řadu unikátních staveb motocyklů.

O finále se postará driftovací kouzelník a mistr jízdy bokem Martin Kokeš se svým bavoráckým speciálem. Těším se na vás s mými hosty v sobotu dopoledne od 10:00 na parkovišti vedle obchodního domu Möbelix v Ostravě. Vstup je zdarma. Jirka Hyner

 Foto: redakce