MOTOMAGAZIN SPEED LIVE 2022: Tatrovka Leo Lopraise, nová Suzuki Hayabusa, Ford Mustang V8, tunerská auta i driftovací speciál BMW a další na parkovišti u Möbelixu v Ostravě 25. června od 10:00 s Jirkou Hynerem..!

13.05.2022 13:29

Červen patří každoročně více než hodinovému programu Motomagazinu Speed Live. A na co se letos můžete těšit a co si vyfotit? Leo Loprais přiveze parádní tatrovku, více ale zatím nechci prozrazovat.

Představím vám pětilitrový osmiválec Ford Mustang GT. Bajkery asi potěším novou generací čtyřválcového silničního stroje Suzuki Hayabusa.

 

Opavský Motoscoot letos slaví 30 let a přijede nás pozdravit majitel Pavel Brída. Mašinu, na které 25. června dopoledne dorazí na Dubinu tají. Představíme si i jeho originální firemní kalendář, který vyšel v počtu pouze 30 kusů.

Na části parkoviště budou u Möbelixu k vidění tuningové káry (tuneři pište mi na hyner@seznam.cz). Z Prahy přijede vicemistr vozů GT Dan Želinský, který bude hodnotit upravená auta.

O sobotní finále se postará driftovací král a "umělec na jízdu bokem" Martin Kokeš se svým speciálem BMW.

Tohle jsou zatím první informace, které ještě doplním. Vstup je samozřejmě zdarma. Už teď se na vás těším a zdravím vás! Jirka Hyner

 Foto: Suzuki a redakce