MOTOMAGAZÍN SPEED Live 2019: Podzimní edice se chystá na neděli 20. října..!

16.10.2019 09:25

Těší mě, že jsem po delší pauze navázal opět spolupráci s Autoburzou v Ostravě. Chtěl bych vás tímto pozvat na Motomagazín Speed Live, který připravuji na neděli 20. října od devíti hodin.

Během dvouhodinové programu představím řadu zajímavých hostů i automobilů. Mou pozvánku přijal drifter Petr Svoboda, jehož mottem je: " Když jízda dopředu, tak jedině bokem!" Přiveze jediný driftovací speciál Lexus IS V8 v Česku.

Když jsem před pěti lety pozval Davida Cypriána na rozhovor do rádiového Motomagazínu Speed, byl teprve začátečníkem. Dnes se vypracoval do evropské TOP10 a pravidelně ho můžeme vidět na závodech "Hard Endura," které sponzoruje Red Bull.

V neděli dopoledne Davida vyzpovídám a poté nám ukáže, co s mašinou KTM dovede. Jeho úkolem bude překonat přistavený vrak automobilu. Získat můžete i podpis během závěrečné autogramiády.

Budeme moci obdivovat také tuningové káry, třeba práci tunera Dana Buroně. Jeho špičkově restylingované Audi TT má nový lak, luxusní japonská elektronová kola a další vychytávky.

Do Ostravy dorazí i závodní jezdec vozů GT a okruhový vicemistr ČR Dan Želinský. Při klientské akci Shellu ČR na mošnovském letišti připravoval speciální trať pro Ferrari Kimiho Raikkonena.

Těším se na vás v neděli 20. října. Na ostravské autoburze začínáme už ráno od 9. hodin. Jirka Hyner

                 

                   Foto: redakce a Red Bull