MOTOMAGAZÍN LIVE Jirky Hynera 2019 už tuto sobotu 15.6.2019: Dakarista Tomáš Vrátný, vicemistr vozů GT Dan Želinský, tuningové i driftovací speciály a Ford Focus Active! Sobota od 13. hodin v ostravském areálu Ford AUTO IN naproti Sconta..!

13.06.2019 15:09

Putovní motoristická akce Motomagazín Live s Jirkou Hynerem se chystá na sobotu 15. června. Odpoledne od třinácti hodin se můžete těšit na pěkná auta, rozhovory i autogramiádu.

Představí se dakarský speciál Tatra, novinářský týmový automobil, ale i naleštěné tuningové káry a testovaný nový crossover Ford Focus Active.

Jsem rád, že přijal pozvání náš dakarský pilot kamionu a šéf Bonver Dakar Projectu Tomáš Vrátný, který odtajní své další závodní plány.

Z Prahy dorazí vicemistr republiky okruhových speciálů nad 3.5-litru Dan Želinský. Výše vidíme Dana s Kimi Räikkönenem. Budete si moci prohlédnout okruhový závodní speciál Audi TT Daniela Somogyie.

Proběhne rovněž Tuningový pohár 2019. Vyhodnotíme trojici nejlepších vytuněných krasavců. Tunery prosím tímto o zaslání přihlášek na hyner@seznam.cz s krátkou informací o voze a několika fotkami, kontaktními údaji i telefonem. Níže vidíme loňské vítěze.

Vážení čtenáři, pokud máte zajímavé sportovní nebo historické auto, parádní motocykl, přivezte je ukázat. V ostravském areálu Ford Auto In si můžete prohlédnout také driftovací speciály.

V Tuningovém poháru bude letos soutěžit se svým vymazleným Audi TT také Daniel Buroň, ale také Ája, Budík nebo Jakub. V sobotu patnáctého června jste všichni srdečně zváni. S pozdravem Jirka Hyner

 Foto: Bonver Dakar Project a redakce