Mičánek se svým Lamborgini Huracán ST EVO2 příváží ze závodu "Ústecká 21" 2022 dva poháry o oceňuje diváckou kulisu (VIDEO)..!

16.06.2022 13:17

Dva poháry za druhé místo ve skupině 2 vybojoval na legendárním vrchařském podniku "Ústecká 21" Jiří Mičánek v barvách Mičánek Motorsport powered by Buggyra. Na náročné trati si skvěle vedl i v celkovém pořadí, kde byl devátý, respektive osmý.

Výsledek týmového Lamborghini Huracán ST EVO2 je maximem možného, co lze dosáhnout s okruhovým autem proti speciálům postaveným na závody do vrchu.

Kromě samotné náročné a dlouhé trati překvapila Mičánka atmosféra. Připomínalo mu to závody Grand Prix na starém okruhu v Brně. Kde kolem trati od pátku kempovali lidé, kteří tam strávili celý víkend. Za skvělou kulisu tak skládá jezdec poklonu divákům i organizátorům.

Tým se teď chystá na testování v Misanu. Na tamním okruhu bude 22. a 23. června ladit formu na třetí podnik prestižního šampionátu Lamborghini Super Trofeo Europe, který se v Itálii jede na přelomu června a července. Přikládám video ze závodu do vrchu. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Micanek Motorsport by Buggyra