MASERATI na AUTO SHOW 2019 v New Yorku (VIDEO)..!

12.04.2019 09:31

Italský výrobce představí na dubnové akci svou kompletní modelovou řadu se zaměřením na favorita expozice Maserati Levante. Luxusní SUV s pohonem všech kol využívá motory Ferrari V6 nebo V8, dopované dvěma turby.

Maserati chystá v New Yorku pro Severní Ameriku celkem dvě premiéry. V prvním případě jde o program nazvaný "One of One Customization." Zákazníkům v rámci perzonalizace nabídne možnost výběru tisíců variant interiéru a barev karoserie. Na autosalonu ho bude značka prezentovat na voze Levante GTS.

Druhou inovací je kabina v kůži "PELLETESSUTA ™," vyrobená ve spolupráci s módním domem Ermenegildo Zegna. Po světové premiéře v Ženevě se představí Zegna Levante S Q4 GranSport s tímto nově navrženým elegantním interiérem v kombinaci s karoserií v bronzovém odstínu.

Nabídku společnosti Maserati na Auto Show doplní sportovní sedan Ghibli, vlajková loď Quattroporte a legendární GranCabrio, které dokonale reprezentuje DNA italské automobilky. Veřejnosti se brány autosalonu otevřeou 18. dubna. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspressusa