Maniakův PEUGEOT 207 a Vlastikův SUZUKI SWIFT CABRIO: TUNING CAT startuje již tuto sobotu..!

23.06.2011 08:53

Sobotní odpoledne patří po roce v Hlučíně, který je znám především pro rekreační oblast místního jezera - akci Tuning Cat. Od 17. hodin můžeme obdivovat práci několika desítek tunerů. Letos se jedná o opravdu luxusní auta. Porota se zaměří na design, tedy lak i celkovou úrověň provedených úprav včetně interiéru. Vedle pohárů pro tři nejkrásnější auta, získá ocenění The Best Sound i nejlepší zvuk audia. A pokud jste si už prohlédli galérii přihlášených, asi v tom máte jasno. Ano, některé z kár jste mohli vidět v rámci republikového Tuning cupu. Závodní jezdec Dan Želinský, rekordman a kaskadér David Bryknar i tuner Kamil Koteleš, jinak členové poroty, mají za úkol vybrat i naši nejsympatičtější “Cat.” Vyberou Terezu, Evu nebo Zuzanu, toť otázka? A po akci jim budete moci usnadnit rozhodování, jedné z finalistek třeba dáte svůj hlas v anketě na naši stránce Speedu. Jako hosty v sobotu přivítáme Street-dancovou partičku Beats-up. Přihlášené vozy hodnotil v našem pondělním rozhovoru i David, můžete si ho poslechnout.

Loňský vítěz Tuning Cat Petr Sobol na svém Peugeotu 207 opět pilně pracoval a jeho luxusního “Francouze” můžete vidět právě teď. Auto má nová 18 palcová kola, super audio a praktický cestovní střešní box. Další rok jeho práce letos viděli i fanoušci tuningu v Maďarsku a Polsku. Těšit se na něj můžeme o víkendu i my.

Dalším vychytaným autem, které stojí za pozornost je málo rozšířený Suzuki Swift Cabrio. Majitel Vlastik Brázdil auto snížil pomocí originálních pružin H&R, dále jej vybavil sportovním otevřeným výfukem Suzuki - pro závody do vrchu a rallye. Super je šestivrstvý lak v odstínu Ferrari Rosso Corse Standart. Interiér je přečalouněn do černo-červené kůže. Mrkněte ještě do fotogalerie a jinak nezapomeňte, v sobotu začínáme od 17. hodin! Těším se na Vás! Jirka Hyner