LUCERNA MUSIC BAR: ONLINE koncerty MYDY, PSH, J.A.R. nebo N.O.H.A...!

13.05.2020 08:35

Dnes mám pro vás několik hudebních tipů. Už během druhé poloviny května se můžeme těšit na řadu speciálních vystoupení, které připravil pražský Lucerna Music Bar. A koncerty budou vysílány taky online.

 

"S J.A.R. jsme ještě nikdy nestreamovali, takže to bude pro nás velká premiéra," říká za J.A.R. Oto Klempíř.

 

Premiéry se dočkají také fanoušci Sto zvířat, jak objasňuje frontman Honza Kalina: "Dávali jsme vždy přednost živému hraní, ale najednou je tady pandémie. A tak jsme rádi, že si můžeme v našem oblíbeném Lucerna Music Baru zahrát pro osmdesátku lidí na místě, LEDkové obličejíčky i fanoušky doma."

 

Nové album pokřtí přesně v den vydání kapela N.O.H.A., PSH vystoupí exkluzivně s live bandem a MYDY se představí v rozšířené sestavě.

 

Vstupenky jsou v prodeji na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Na každý koncert je v prodeji limitovaný počet vstupenek přímo do klubu a dále je možné zakoupit VIP vstupenky s přístupem na VIP live stream anebo přispět dobrovolným vstupným v rámci standardního live streamu.

 

                  

 

EKoncert J.A.R. bude zpřístupněn pouze návštěvníkům klubu a majitelům VIP live stream vstupenek. Majitelé VIP live stream vstupenek dostanou přístup do video platformy Zoom, pomocí které se připojí do klubu, kde budou vidět na LED obrazovkách. Kromě živého koncertu se můžou těšit na exkluzivní obsah, respektive nahlédnutí do backstage nebo rozhovor s kapelou. Standardní live stream bez bonusového obsahu (kromě eKoncertu J.A.R.) bude vysílán na Facebooku a YouTube Lucerna Music Baru i kapel a partnerů. Přeji dobrou zábavu. Pro další info klikněte zde. Jirka Hyner