Los Angeles AUTO SHOW 2019: HYUNDAI, FORD, PORSCHE a LEXUS (3xVIDEO)..!

22.11.2019 08:59

Přináším druhý pohled na podzimní světový autosalon, tentokráte se v L.A. zastavím u jihokorejské automobilky Hyundai. Vedle svých konvenčních modelů zde prezenzuje koncepční plug-in hybridní SUV nazvané Vision T. Jde o sedmou studii v řadě z Hyundai Design Center, vyvíjející stylový jazyk "Sensuous Sportiness." Sportovně zaměřené motoristy asi zaujme speciál RM19. Podívejte se na video.

Značka Ford doma představuje ucelenou řadu svých vozů. Vedle SUV Escape rovněž supersport GT a ve světové výstavní premiéře elektrický Ford Mustang Mach-e. Přikládám video.

Svou premiéru zde slaví Porsche Tycan. Celoelektrický čtyřdveřový sportovní sedan nabízí výkon a konektivitu pro každodenní jízdu. Nový Taycan 4S doplní dvojici Taycan Turbo a Taycan Turbo S. Přitom debutující 4S bude k dispozici s výkonem 530 koní, zatímco Performance Battery Plus poskytne až 571 koní. Ale fandové motorsportu mohou obdivovat elektrický monopost 99X. Podívejte se na video.

O další debut se v L.A. postarala prémiová značka Toyoty. Lexus LC 500 s osmiválcem o výkonu 470 koní dokáže udělat stovku za 4.5 sekundy. Přímý konkurent Jaguaru F-Type vypadá famózně. Od dnešního dne do prvního prosince si může autosalonu užívat také motoristická veřejnost. Přeji dobrou zábavu. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspressusa