Limitované modely MASERATI 2020 na MONTEREY CAR WEEK 2019..!

08.08.2019 08:47

Italská automobilka se vedle řady svých konkurentů chystá od 14. srpna na kalifornský Monterey Car Week. Pro zákazníky a média je připravena prezentace kompletního portfólia Maserati. Nejprve se luxusní auta představí na Destinazione Maserati: Grand Day Out.

V pátek 16. srpna na akci The Quail: Motorsports Gathering uvede výrobce ediční sedan Quattroporte S Q4 GranLusso a SUV Levante S GranSport s interiérem z tkané kůže Zegna Pelletessuta, modelové ročníky 2020.

Sedan v barvě Blu Sofisticato s luxusním tmavě hnědým interiérem Pelletessuta. Exkluzivní Quattroporte má sportovní sedadla, modré brzdové třmeny i speciální logo Zegna Edition.

Na závěr se v neděli 18. srpna přesune Maserati do Pebble Beach Lodge, na Concours D'Elegance, kde se na zeleném trávníku představí především SUV Levante S GranSport v bronzovém laku se speciálním černým interiérem z už zmiňované kůže (foto níže), černými brzdiči a 21palcovými leštěnými ráfky Helios.

V obou případech jde o limitovaná auta, kterých bude celkově vyrobeno jen 100 kusů. U sedanu i SUV půjde o 50 vyjímečných modelů. Automobilka Maserati spolupracovala u obou vozů s pánskou módní značkou Ermenegildo Zegna z Milána. Dodávky k zákazníkům proběhnou na jaře příštího roku. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspressusa