LETNÍ SOUTĚŽ pokračuje třetí otázkou..!

16.07.2018 11:14

Počínaje 1. červencem, kdy soutěž odstartovala v rádiovém Speedu na Helaxu se budeme bavit soutěžními otázkami. Každý týden až do konce srpna musíte odpovědět správně alespoň na tři z nich. Vyhrát můžete karton Drinků 69, auto značky Mini na víkend nebo poukaz na tónování autoskel vašeho plechového miláčka a další suvenýry.

První otázka zní: "Aleš Loprais letos vyhrál Rallye Dakar nebo Morocco Desert Challenge?" Odpověď mi pošlete do 7.7.2018 na jirka@helax.cz.

Druhou část soutěže, kde budete moci vyhrát jízdu s ostrou soutěžní Tatrou a účast na Dakaru najdete od 10. čevence na loprais.cz. Jirka Hyner

______________________________________________________________________

9.7.2018

Vašim druhým úkolem bylo na hyner@seznam.cz napsat nejpozději do soboty 14. července alespoň tři dakarské závodníky mimo Aleše Lopraise.

Musím dodat, že druhé část soutěže, ve které je ve hře jízda speciálem Tatra a účast na Dakaru se rozjela 10. července, pro více běžte na loprais.cz.

__________________________________________________________________________________________

16.7.2018

Letní soutěž má za sebou druhé kolo. Vašim úkolem bylo napsat mi alespoň tři dakarské jezdce. Soňa zmínila Martina Prokopa, Martina Kolomého nebo Tomáše Ouředníčka. Marek zase motorkáře Ondru Klymčiwa, Milana Engela nebo Gabrielu Novotnou. Díky za všechny vaše emaily. Níže zleva Adama Lacko a Martin Prokop.

Vyhrát můžete karton drinků 69, tónování autoskel vašeho čtyřkolového miláčka i Mini na víkend. Na snímku náš bajker Ondra Klymčiw.

Mám pro vás třetí otázku. Na hyner@seznam.cz mi napište (nejpozději do 21. července) v jaké kategorii vyhrál 5x Dakar Josef Macháček (foto níže)? S pozdravem Jirka Hyner

 Foto: Barth Racing