LETNÍ SOUTĚŽ 2019 má vítěze..!

04.09.2019 10:05

Během letních měsíců jsme se letos bavili soutěží. Vašim prvním úkolem bylo doplnit výrobce ke dvěma vozům.

Ptám se, které automobilky vyráběly modely Yeti a Berlingo? První SUV proslavil Jeremy Clarkson, když nechal před pár lety v pořadu Top Gear na jeho střeše přistát vrtulník. Druhé MPV Berlingo zase boduje u motoristů užitnými vlastnostmi a spolehlivostí. Odpověď mi pošlete na hyner@seznam.cz.

Vyhrát můžete dakarskou knihu "Rent Me" plnou parádních fotek z nejtěžší maratonské rallye světa, poukazy na STK od stkok.cz nebo tónování autoskel osobního vozu od firmy Autosklo TS Ostrava. Musím poděkovat za vaše e-maily a těším se na další. S pozdravem Jirka Hyner

 

6.8. Aktualizováno

Všichni z Vás v odpovědích doplnili správně k SUV Yeti naši Škodu. Yeti ve výrobním programu automobilky prakticky nahrazuje nejnovější Kamiq.

MPV Berlingo vyrábí člen skupiny PSA - francouzská automobilka Citroën. Nejen v Česku, ale i v Evropě patří k hodně oblíbeným modelům, především pro svou praktičnost a spolehlivost. Nejnovější třetí generace prošla loni na podzim redakčním testem.

_______________________________________________________________________

 

Pozor! Vašim druhým úkolem je doplnit ke třem slavným pilotům seriálu F1 jejich týmy. Lewis Hamilton, Sebastian Vettel a Max Verstappen. Odpověď mi pošlete na hyner@seznam.cz. Přeji Vám pěkné léto a těším se na odpovědi. Jirka Hyner

4.9. Aktualizováno

 

Jsem rád, že všichni soutěžící odpověděli správně i na druhou otázku. Pilot F1 Lewis Hamilton jezdí s monopostem Mercedes, Sebastian Vettel usedá do kokpitu Ferrari a mladíček Max Verstappen závodí s vozem týmu Red Bull Racing. Výše na snímku je první zleva Vettel, Hamilton a Verstappen. Děkuji za vaše odpovědi.

Knihu o Dakaru "Rent Me!!!" vyhrává Martin Pokorný z Litoměřic, poukaz na STK získala Soňa Maková z Jevíčka a Kamila Šodková z Václavovic. Tónování autoskel může využít na svém osobnim autě Renáta Böhmová z Vratimova. Všem výhercům gratuluji. V příštím týdnu se s Vámi spojím a předám ceny.

 

S letním pozdravem Jirka Hyner