KY-MANI MARLEY, Roni Size, PRAGO UNION nebo PETER BJORN AND JOHN vystoupí na ROCK FOR CHURCHILL 2017..!

26.06.2017 00:02

Festival letos proběhne 25. a 26. srpna ve Vroutku, kde vystoupí po osmi letech v Česku indie-popové trio Peter Bjorn and John. Doplní už dříve oznámené Irie Révoltés, Ky-Mani Marley či J.A.R., dále se představí Roni Size, DJ Zinc, J.A.R., MyDy Rabycad nebo PSH. Zvýhodněné vstupenky jsou v prodeji do konce června.

Peter Bjorn and John budete pravděpodobně znát díky jejich největší hitovce Young Folks, která v roce 2006 obletěla svět a která pro kapelu znamenala přelom v kariéře.

Kromě švédského tria se na hlavním pódiu představí němečtí revolucionáři Irie Révoltés, kteří letos na podzim ukončí svou bohatou kariéru. Zahrají belgičtí rockeři Triggerfinger i nadějná maďarská kapela Bohemian Betyars. Gaia Mesiah vystoupí na Rock for Churchill exkluzivně jako na jediném festivalu v Česku.

Program letošní DJ stage je nejsilnější v dosavadní historii. V tanečním šapitó se představí král drum and bass Roni Size, DJ Zinc, Dub Phizix & Strategy, InsideInfo a další. Velkou novinkou letošního ročníku je třetí stage v podobě Red Bull Tour Busu. Na jeho střeše se návštěvníkům představí PSH, Prago Union, Paulie Garand & Idea, Kapitán Demo, Hentai Corporation a další.

Letošní 18. ročník Rock for Churchill proběhne tradičně v přírodním areálu Myslivna ve Vroutku. Za loňský vydařený ročník se dočkal ocenění od festivalových návštěvníků, když v anketě bestCOOLfest obhájil předloňské 3. místo. Dodám, že poslední tři ročníky byly vyprodané.

                

Dvoudenní vstupenky jsou do 30. června v prodeji za 900,- Kč (+ poplatky) na www.rfch.cz, GoOut.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na dobírku (bez poplatků) a v sítích Ticketportal a Ticketpro. Od 1. července se cena vstupenky zvedá o 100 korun. Ještě dodám, že stanování je zde zdarma. Jirka Hyner