Kalendář PIRELLI 2018 byl odhalen v Praze..!

06.12.2017 15:19

V české metropoli byla představena 45. edice kultovního kalendáře. Každý ročník přináší unikátní soubor fotografií, které originálním způsobem dokumentují vývoj přístupu k ženské kráse a zachycují přední modelky, herečky nebo významné osobnosti.

Tvůrce a uznávaný fotograf Tim Walker se nechal inspirovat pohádkou Alenka v říši divů. Na jeho snímcích se objevuje Naomi Campbell nebo Whoopi Goldberg. Jeho unikátnost podtrhuje fakt, že není určen k prodeji. Společnost Pirelli prestižní kalendář věnuje významným osobnostem, například královským rodinám ve Velké Británii nebo Španělsku.

                  

Vytištěn je vždy pouze omezený počet a každý kus má své pořadové číslo. Existuje ovšem jeden způsob, jak kalendář získat. Několik jich společnost v mnoha zemích draží a výtěžkem podporuje jasně definované charitativní projekty. Ten s pořadovým číslem 141 byl věnován do veřejné internetové aukce v Česku.

                   

Samotná akce probíhá dnes již od 9.00 hodin na portálu iDNES.cz. Prostředky získané v dražbě získá náš Masarykův onkologický ústav. Budou použity na obnovu a modernizaci infuzních pump určených na protinádorovou chemoterapii. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Pozitif