Je tady další víkend a motorsport...

10.09.2010 13:03

V dnešním prvním ranním tréninku na GP Itálie, byl nejrychlejší J.Button na McLarenu. S malou ztrátou dojel druhý, jeho týmový kolega Hamilton. Dnes čeká jezdce F1 další trénink od 14:00 do 15:30. V sobotu, potom od 11:00  do 12:00. Kvalifikační jízdy začínají ve 14:00. Nedělní hlavní závod startuje tradičně ve 14:00. Přímý přenos vysílá Nova. Doporučuji RTL, pro opravdu nenapodobitelné záběry !

Světový rallye šampionát pokračuje závodem v Japonsku. V úvodním shakedownu havaroval Kimi Raikkonen a poškodil celou příď speciálu C4 WRC. Naše barvy hájí v kategorii S-WRC Martin Prokop s vozem Ford Fiesta.

Admiral Rallye Vyškov je dalším podnikem v rámci českého seriálu ve "Sprintrallye". Na startovní listině je naše i slovenská špička. Vedle Orsáka, Béreše, Petáka, Drotára, Melichárka i Roman Kresta a Tomáš Enge. Ten pojede letos první soutěž a posadí se do modrého Mitsubishi Lancer EVO IX, Semerád Rallye týmu. Dnes od 19:00 se všechny posádky s vozy představí veřejnosti. V noci je připraven velký ohňostroj. Start je zítra v 9:00. V nedělním Motorsportu se můžete těšit na výsledky všech tří závodů.