JARNÍ SOUTĚŽ má vítěze! Vyhrát jste mohli voucher na STK, volňásky na show Pilníkovo pozdní odpoledne PETRA PILÁTA 2022 nebo bejsku s trikem Jeep..!

17.05.2022 10:30

Další tři týdny se budeme bavit soutěží. Stačí odpovědět v termínu alespoň na dvě otázky a vyhrát můžete tři volné vstupy vždy pro 2 osoby na akci PILNÍKOVO POZDNÍ ODPOLEDNE našeho freestyle motocrossaře Petra Piláta, která se koná v Čerčanech 2. července 2022 od 14. hodin.

Dále originální tričko s bejskou JEEP a poukazy na STK v Ostravě s platností do konce letošního roku, kde mají až do konce června otevřeno také během sobotního dopoledne. Více se dozvíte na stránkách společnosti Team MAAT.

Napište mi, který rekord vytvořil Petr Pilát aka Pilník: Byl nejmladším člověkem v historii, který dal Back flip na motorce nebo dvakrát přeskočil s mašinou na zahradě dědečkovu kůlnu?

 

Odpověď mi pošlete na hyner@seznam.cz do pondělí 2. května. Těším se na vaše emaily.

 

3.5. 2022

Děkuji za všechny došlé odpovědi. A jak zní správná odpověď? Petr Pilát se stal ve 14 letech nejmladším člověkem v historii, který dal Back flip (salto vzad) na mašině. Stalo se tak na podzim 2005, kdy Petr poprvé otočil salto při FMX GLADIATOR GAMES. Dokonce je zapsán v Guinessově knize rekordů.

Druhá soutěžní otázka zní:

Které dvě zahraniční automobilové značky vyrábějí auta v Česku? Je to Honda, Toyota, Kia, Jeep, Hyundai nebo Opel?

Odpověď mi pošlete do 9. května na hyner@seznam.cz. Jirka Hyner

10.5. 2022

U nás vyrábějí osobní auta dvě významné značky. V Nošovicích jihokorejský Hyundai a v Kolíně největší světový producent automobilů Toyota. Děkuji za vaše odpovědi.

Vašim posledním soutěžním úkolem je k modelům automobilů připsat výrobce. .... Mustang, .... Corsa a .......... Polo. Odpovědi mi pošlete na hyner@seznam.cz do 16. května. Soutěž si vyhodnotíme následující den. Jirka Hyner

17.5.2022

Vašim posledním úkolem bylo doplnit značky k daným modelům. Výrobcem Mustangu je Ford, Corsy Opel a Polo patří Volkswagenu.

Děkuji za všechny odpovědi a gratuluji výhercům. Petr Novotný z Brna vyhrál třičko a bejsku Jeep plus dva volňásky na Pilníkovo červencové pozdní odpoledne, František Chorý (Kolín) má jisté volňásky na Show Petra Piláta, Mirek Sittek (Ostrava) může využít voucher na STK, Pavla Koupná (Pardubice) může vyrazit 2. července do Čerčan na Pilníkovo pozdní odpoledne a konečně Dalibor Novák (Olomouc) vyhrál voucher na STK. S pozdravem Jirka Hyner

 Foto: Petr Pilát a redakce