JARNÍ SOUTĚŽ 2021: Vyhraj karton nápojů Drink69, tričko Loprais týmu s podpisem, poukazy na STK Team MAAT nebo kalendář BMW! Pokračujeme druhou otázkou..!

05.04.2021 11:25

Po další tři týdny se budeme bavit soutěží, ve které můžete vyhrát třeba karton Green Tea Energy od Drink69 a tričko Loprais týmu s podpisem.

Dále jsou pro vás připraveny poukazy na STK zdarma, čtvrtý v pořadí získá tričko Loprais týmu s podpisem a pátý výherce obdrží velký nástěnný kalendář BMW. Pro všechny jsou připravena pera Motomagazínu Speed.

29.3. 2021 (první ze tři soutěžních otázek)

 

Aleš Loprais jel v lednu se svou posádkou letošní Dakar, za a.) kamionem Tatra, za b.) kamionem Praga nebo za c.) kamionem Iveco

 

Na vaši odpověď s kontaktní adresou a telefonem budu čekat vždy do páteční půlnoci, tedy tento týden do 2. dubna 2021. Pište mi na hyner@seznam.cz

V pondělí 5. dubna zde najdete vyhodnocení a novou otázku.

Ti z vás, kteří odpoví na všechny tři otázky, mají největší šanci na hlavní výhru, karton drinků, tričko Loprais týmu s podpisem a pero Motomagazínu Speed. Jirka Hyner

 

5.4. 2021 (vyhodnocení a druhá otázka)

 

Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora obsadili na Dakaru 2021 páté místo v celkovém hodnocení kategorie kamionů. Posádka Instaforex Loprais Praga Teamu se v poslední etapě nadechla k závěrečnému náporu, který však nevydrželo obutí závodního speciálu Praga V4S DKR. Poslechněte si náš audio rozhovor po lednovém dakarském maratonu.

Správná odpověď zní Praga. Děkuji za všechny došlé odpovědi, které budou zařazeny do závěrečného slosování. Po týdnu mám pro vás připravenu druhou soutěžní otázku.

 

Nejlepším umístěním Aleše Lopraise bylo na Dakaru zatím třetí místo. Za a.) v roce 2017, za b.) v roce 2010 nebo za c.) v roce 2007..?

 

Pište mi na hyner@seznam.cz a nezapomeňte přidat kontaktní adresu a telefon. Na vaše odpovědi čekám do 9.4.2021. Dvanáctého dubna zde najdete nejen vyhodnocení, ale také poslední otázku. S pozdravem Jirka Hyner

 Foto: dakar.com a redakce