JANNARELLY Design-1: Unikátní šestiválec s retro prvky a úžasným zrychlením..!

28.11.2019 09:00

Automobilový malovýrobce Jannarelly začal úspěšně prodávat sportovní vůz Design-1 v Evropě, USA i na Středním východě. Model kombinuje špičkové technologie s ručním zpracováním a retro designem.

Unikátní vůz založený na odlehčené ocelovo-hliníkové trubkové konstrukci pokryté kompozitem a karoserií z uhlíkových vláken je aktuálně nabízen ve třech karosářských verzích. Jako Coupé, Roadster nebo Aero.

Majiteli nabízí nefiltrovaný zážitek z jízdy inspirovaný klasickými závodními speciály z Le Mans minulého století. Ovšem díky moderním materiálům poskytne praktičnost a spolehlivost pro každodenní jízdu. Pod kapotou je ukrytý atmosferický šestiválec o objemu 3.5 litru s výkonem 325 koní. Ve spolupráci s manuálním šestikvaltem dokáže z nuly na stovku zrychlit za méně než 4 sekundy.

Mezinárodní společnost Jannarelly Automotive pojmenovaná podle francouzského spoluzakladatele a designéra Anthony Jannarelly, oficiálně zpřístupnila v těchto dnech vůz Design-1 k zakoupení ve Velké Británii. Cena zde začíná od 86 tisíc liber včetně DPH.

Objednávky jsou přijímány online a prostřednictvím londýnského zastoupení značky. Nový majitel bude mít v každém případě jistotu exkluzivity, vyrobeno bude totiž pouze 499 kusů. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress a Jannarally