JABLOTRON ESF: Alarm pro Vaši garáž, autosalon nebo byt...

25.05.2011 15:08

JABLOTRON prezentoval univerzální alarm, který se flexibilně přizpůsobí jak nárokům rozsáhlé firmy, tak potřebám domácností a zároveň se chlubí velmi jednoduchým ovládáním. Novinku připravovanou na podzim letošního roku uvedla česká společnost na nejvýznamnějším veletrhu zaměřeném na zabezpečovací techniku IFSEC 2011, který se konal v anglickém Birminghamu od 16. do 19. května.

   "Vyslyšeli jsme požadavky trhu na flexibilní systém, který by zabezpečil firmy a další komerční prostory, stejně jako rezidenční objekty, a zůstal přitom přehledný a snadno ovladatelný pro uživatele," popisuje majitel Jablotronu Dalibor Dědek jeden z prvních impulsů vedoucích k vývoji nového produktu. Tyto zdánlivě neslučitelné požadavky byly uspokojeny nasazením revolučního ESF systému ovládání (Easy – Smart – Flexible).

Návštěvníci veletrhu IFSEC si mohli novinku vyzkoušet přímo v rámci interaktivní expozice, která simulovala dům zabezpečený alarmem s unikátním ESF ovládáním. Novinka i netradiční expozice vzbudily mezi odbornou i laickou veřejností velký zájem, a tak věříme, že se našim výrobkům otevírá další segment na trhu zabezpečovací techniky.

Nový alarm s převratným ESF systémem ovládání bude na českém trhu dostupný od letošního podzimu. Od září bude systém řady JA-100 zařazen do kurzů školení montážních firem a na konci září jej pak představíme odborné i laické veřejnosti v expozici podobné té v Birminghamu. O jejím umístění nyní intenzivně firma jedná.

Zdroj: Jablotron