INFINITI Q50 RED SPORT V6 VR 2023: Japonský atlet nabídne řidiči dvakrát přeplňovaný šestiválec i exkluzivní výbavu (VIDEO)..!

02.08.2022 09:05

Nejnovější model prémiové značky staví na svém atletickém designu a na míru šitém interiéru. Nabídne tři specifikace označené jako Luxe, Senzory a Red Sport 400. Všechny jsou k dispozici s inteligentním pohonem všech kol za příplatek 2.000 USD.

Infiniti Q50 Luxe začíná na částce 42.650 dolarů a poskytuje velkorysou úroveň standardní vybavy, která zahrnuje interiér v kůži, přepracovaný infotainment, bezdrátovou komunikaci s Apple CarPlay®, USB kompatibilitu s Android Auto™, špičkový zvuk audio Bose® Performance, vyhřívaná přední sedadla i vyhřívaný volant.

Sedan je postaven na 18palcových hliníkových kolech. Dostupný je rovněž výběr interiéru v odstínu "Sedlově hnědá," která byla dříve vyhrazena vyšší specifikaci Senzory.

Infiniti Q50 Senzory, které startuje od 48.350 USD MSRP, přidává 19palcová kola, černé obložení interiéru z dřevěné dýhy, integrovanou navigaci, sportovní přední i zadní sedadla nebo pokročilý systém klimatizace s čističkou vzduchu Plasmacluster™ s polyfenolovým filtrem a další. Vizuální výraz dodává čelní osvětlené logo Radiant Grille Emblem, které bylo dříve k dispozici výhradně pro Red Sport 400.

Nejvyšší sportovní specifikace Q50 začíná na 56.500 $ MSRP (cca 1.360.000 korun) a třílitrový šestiválec nabízí místo 300 koní, díky dvojitému přeplňování s turbem řady VR 400 koňských sil.

Prémiová značka Nissanu Infiniti přidává k vozům na trhu v USA službu Premium Care (integrovaný program údržby), která poskytuje řadu výhod včetně až tříletých kontrol, výměny oleje nebo výměny pneumatik, čímž rozšiřuje tradici služeb automobilky poskytovat maximální spokojenost zákazníků. Více informací hledejte u dealerů v Praze, Brně nebo Karlových Varech. Podívejte se na video prezentaci také zde. Jirka Hyner

Zdroj a foto: Newspressusa