Honda HR-V 2023: Malý crossover bude uveden ještě letos (VIDEO)..!

14.01.2022 09:27

Japonská automobilka začíná rok 2022 pohledem a skicami na všestranný a sportovní model. Nová generace šikovného SUV se má ukázat ještě letos a Honda slibuje, že poté začne s jeho prodejem v Severní Americe.

Výrobce nabízí aktuálně celou řadu čistých, bezpečných a zábavných vozů prodávaných prostřednictvím více než 1.000 nezávislých prodejců Honda v USA. Níže vidíme nejnovější Civic Si model 2022.

Podle nejnovějších údajů Americké agentury pro ochranu životního prostředí (EPA) má Honda nejnižší průměrnou spotřebu paliva a nejnižší emise CO2 ze všech velkých výrobců automobilů na tamním trhu.

Řada Honda v současnosti zahrnuje osobní vozy Civic, Insight a Accord spolu se sportovně užitkovými modely HR-V, CR-V, Passport a Pilot. Dále potom pick-up Ridgeline a minivan Odyssey. Mezi elektrifikovaná auta zahrnuje značka hybridní Accord, CR-V Hybrid i sedan Insight.

Tisková zpráva nezmiňuje termín uvedení nejnovějšího HR-V v Evropě. Na tuto informaci si ještě musíme počkat. Přkládám oficiální teaser. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspressusa