HONDA a nová řada NEO SPORTS CAFÉ se představí už dnes na MOTOSALONU v Brně..!

08.03.2018 07:16

Tři mašiny nové řady ukáže Honda na dnes otevřeném brněnském Motosalonu. Tou první je CB 125R Neo Sports Café, respektive lehký jednoválcový stroj o hmotnosti 126 kg pro začátečníky. Díky hliníkovému krytu chladiče, mohutnému krytu olejové vany a motoru v černé barvě vypadá působivě.

Může za to i nový trubkový rám s robustní 41mm převrácenou vidlicí. Honda je osazena špičkovým přístrojovým LCD panelem. Světlomet, koncová lampa i směrovky využívají LED technologii.

Jeho houževnatějším sourozencem je "třístovka" CB 300R. Model má agresivní, výrazný vzhled s kontrastujícími kryty chladiče z kartáčované slitiny a podvěšený, nahoru zahnutý výfuk.

Váha pouhých 143 kg, inovativní rám i převrácená přední vidlice zaručují výbornou ovladatelnost. Podobně jako nejmenší z řady využívá i tenhle model LED technologii. Zajímavá je cena 124.900 korun.


Stačí letmý pohled na leštěný kov a minimalistickou tradici, rázem je jasné, že jde o povedený Café Racer. Energický čtyřválcový řadový "litr" má výkonu na rozdávání. Dobře se ovládá a stejně dobře se s ním jezdí. Pokud si troufáte, na ulici se ocitnete s motorkou, za kterou se otočí nejen každý bajker.

Nejsilnější z řady Neo Sports Café CB 1000R je totiž hotovým zjevením, tedy vzhůru na Brno! Motosalon je otevřen od dnešního popoledne do neděle 11. března. Jirka Hyner

_______________________________________________________________________

 Zdroj a foto: Honda