HISPANO SUIZA se zúčastní exkluzivního Monterey Car Week 2022, hypersport Carmen Boulogne disponuje výkonem 1.114 koní (2xVIDEO)..!

01.08.2022 16:05

Španělská značka se představí na největší auto show v Americe, která se koná od 17. do 21. srpna v Kalifornii. Během těchto dnů se Monterey a jeho okolí stává epicentrem automobilového světa. Této události se každoročně účastní na 100.000 nadšenců, fanoušků, sběratelů, slavných osobností a samozřejmě výrobců, kteří zde prezentují nejexkluzivnější vozy světa.

Opona se otevře ve středu 17. srpna akcí "Motorlux." Je to událost, která celý Monterey Car Week startuje. Následující den, čtvrtek 18. srpna, se Hispano Suiza zúčastní konference pořádané slavným Petersenovým muzeem na téma "Budoucnost designu elektrických vozidel." Ředitel designu společnosti Francesc Arenas představí svou vizi spolu s dalšími významnými osobnostmi z oboru.

V pátek 19. srpna bude Hispano Suiza na "The Quail, a Motorsport Gathering," exkluzivní výstavě umístěné v zahradách Quail Lodge & Golf Club v malebném městě Carmel.

Velké finále proběhne v sobotu dvacátého, kdy bude značka Hispano Suiza přítomna díky partnerství s Michelinem na "Exotics on Broadway." Jde o jedinečnou prezentaci otevřenou veřejnosti, zaměřenou na superauta, hyperauta a exotické automobily.

Automobilka zde ukáže na zakázku vyrobený hypersport Hispano Suiza Carmen Boulogne. Sportovní model se čtyřmi elektrickými motory kombinuje nadčasový design a snový výkon 1.114 koní. Z nuly na stovku dokáže zrychlit za méně než 3 sekundy.

Jde o první vůz, který byl dodán klientovi ve Spojených státech počátkem letošního roku. Prohlédněte si atraktivní Hispano Suiza Carmen Boulogne na videu. Být týden v Monterey by bylo užasné. Jirka Hyner

Zdroj a foto: Newspressusa