Ford RANGER THUNDER 2.0 EcoBLUE 2020: Omezená edice oblíbeného pick-upu (VIDEO)..!

18.05.2020 12:17

K atraktivním nabídkám Fordu letos patří také ediční model Ranger Thunder. Vychází z varianty Wildtrack, které přidává 18palcová kola z lehkých slitin, LED světlomety, zatmavená koncová světla, červeně olemovanou masku chladiče, protiskluzové nášlapy i loga "Thunder."

Standardem vozu je osmipalcový informační systém i sada červeně podsvícených stylových panelů. Interiér je proveden v ebenové kůži s logem Thunder vyšitým na opěradlech předních sedadel. Kontrastní červený steh je patrný v celé kabině.

Dieslové srdce atraktivního pick-upu tvoří dvakrát přeplňovaný dvoulitr EcoBlue s výkonem 210 koní a 500 Nm točivého momentu. Stejně jako u standardního Rangeru přenáší výkon na všechna kola 10stupňový automat.

Volitelný doplněk tvoří efektní krytá ložná plocha "Mountain Top." Systém přitom dokáže rozdělit prostor na dvě části.

Automobilka Ford vyrobí pouze omezený počet 4.500 vozů. První auta mají dorazit k prodejcům koncem léta. V Británii si cení značka limitovaný Ford Ranger Thunder na 32.965 liber bez DPH (cca 1.048.000 korun a DPH). Zda dorazí novinka také na český trh je otázkou pro naše dealery značky. Podívejde se na video. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Auto Express