FMX GLADIATOR GAMES 2018 se chystá na 3. listopadu..!

11.09.2018 14:00

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě letos vstupuje do svého 18. ročníku a svou pomyslnou plnoletost hodlá oslavit ve velkém stylu.

Třetího listopadu uvidíme nová dvojitá salta ve světové premiéře a pochopitelně mašiny, čtyřkolky, sněžné skútry, buggyny i auta lékající vzduchem. Kousky na samotné hranici možností budou umocněny živou hudbou. Ta podtrhne elektrizující atmosféru napumpovanou adrenalinem a napětím.


Z našich jezdců se můžeme těšit na Petra "Pilníka" Piláta, bratry Libora a Filipa Podmola nebo Martina Koreně. Ze světových hvězd jsou to Američané Nate Adams, Dustin Miller i Adam Jones, Švéd Daniel Boldin, Italové Davide Rossi nebo Jason Cesco. Dále se v Praze představí Mexičan Erick Ruiz, Belgičan Gilles Dejong či Brit Jamie Squibb.

Od 16:00 máme možnost nahlédnout do zákulisí, udělat si fotku s oblíbenými jezdci, projít si rampy nebo obdivovat stroje všech freestylistů. Samotná show startuje v pražské O2 aréně od 17:30. A pokud chcte vzít své děti, ty mají do 140 cm výšky poloviční vstupné. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: FMX Gladiator Games