FIM Superbike World Championship v Mostě 2021 se jede 6. až 8. srpna a nyní nabízí levnější vstupné..!

15.06.2021 15:38

Mostecký autodrom přivítá poprvé v historii světový šampionát superbiků. V seriálu působí celkem pět značek. Jsou to BMW, Ducati, Kawasaki, Honda a Yamaha. Jezdí za ně motocyklové hvězdy, mezi než patří šestinásobný mistr světa Jonathan Rea (níže na zelené Kawasaki), Scott Redding nebo Alvaro Bautista.

Vedle hlavní kategorie WorldSBK se jede šampionát ve třídách WorldSSP a WorldSSP300, ve které Česko reprezentují v letošní sezoně dva talentovaní jezdci. Petr Svoboda (18) za tým WRP Wepol Racing, Yamaha YZF-R3 a Oliver König (19, snímek níže), tým Movisio by Mie na stroji Kawasaki Ninja 400.

 

V Mostě se však můžeme těšit i na další tuzemské jezdce, kteří pro tuto příležitost obdrží divokou kartu. Usiluje o ni Karel Hanika, jenž předloni zajel rychlostní rekord mosteckého okruhu.

Nyní lze pořídit vstupenky za zvýhodněnou cenu. Aktivní sleva 7 procent je funkční na stránkách automotodromu ve dnech 15. - 20.6.2021 s heslem "FanousekMost." Slevu uplatníte jen při nákupu jednodenní vstupenky. Nevztahuje se na víkendové vstupné a VIP. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspressusa, Team Movisio a Automotodrom Most