Film VELKÉ SETKÁNÍ se točil v ulicích Monte Carla se supersportem FERRARI SF90 Stradale (2xVIDEO)..!

26.05.2020 08:59

O uplynulém víkendu se Velká cena Monaka jela pouze virtuálně, ale v uzavřených ulicích Monte Carla bylo slyšet motor Ferrari i přes doznívající pandemii koronaviru. Automobilka zde totiž během nedělního rána točila krátký film Le Grande Rendez-vous. Snímek "Velké setkání" je inspirován francouzským originálem "C'était Un Rendez-Vous" režiséra Claude Leloucha z roku 1976.

Místo Mercedesu-Benz 450SEL 6.9 s kamerou a Ferrari 275 GTB v ulicích Paříže, se tentokráte po silnicích monacké Velké ceny prohánělo nejnovější Ferrari SF90 Stradale v kokpitu s Charlesem Leclercem, pilotem Scuderie Ferrari F1. Představte si, že tento špičkový supersport dokáže vytvořit při rychlosti 250 km v hodině přítlak s hodnotou 390 kilogramů.

Tohle první natáčení můžeme symbolicky označit jako začátek postupného návratu k normálu a restartu filmového průmyslu, který výrazně ovlivnila koronavirová omezení. Ve funkci produkčního snímku přitom byl sám Claude Lelouch. Premiéra Le Grand Rendez-vous má proběhnout 13. června 2020. Podívejte se na video z natáčení. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress