FERRARI otevřelo muzea v Maranellu i Modeně..!

19.05.2020 08:48

V souladu se směrnicemi italského regionu Emilia-Romagna pro nouzovou zdravotní péči, jsou nyní muzea Ferrari v Maranellu a Museo Enzo Ferrari v Modeně připravena znovu přivítat návštěvníky. Byla zde zavedena řada nových opatření pro ochranu jejich zdraví.

Například při vstupu jsou všichni prohlédnuti termálním skenerem. Rouška je povinná, s výjimkou dětí do šesti let. Návštěvníkům je muzeum poskytne zdarma. Značení na podlaze pomáhá zajistit dodržování vzdálenosti pro sociální distanc.

Aby se nyní usnadnila prohlídka omezeného počtu návštěvníků, je možné rezervovat si časové úseky a zakoupit vstupenky prostřednictvím online pokladen na stránkách obou muzeí.

Další gestem je vděčnost za práci zdravotnickému personálu v přední linii. Znamená nabídku jejich volného vstupu do obou muzeí po zbytek roku 2020, kromě slev pro jejich rodinné příslušníky.

Aktuálně tady probíhají výstavy "Ferrari na 24 Heures du Mans," Hypercars a "Grand Tour." Osobně je to i pro mě lákadlo, ale na otevření italských hranic si budeme muset ještě počkat. Podívejte se na stránky muzea  Ferrari v Maranellu . Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress