DUCATI e-Scrambler: Inovativní trekkingové elektrokolo (VIDEO)..!

14.09.2020 14:50

Do aktuální vlny trendových elektrokol přispěl také výrobce špičkových motocyklů. E-Scrambler je perfektní nejen pro jízdu ve městě, ale také po venkovských silnicích.

Má hliníkový rám a špičkové komponenty. Jde o 250W motor Shimano Steps E7000 s baterií 504 Wh a pneumatikami Pirelli Cycl-e GT zaručující modelu velkou autonomii. Zvládne tak bezpečně i ty nejdelší trasy. Potěšení z jízdy a snadnou manipulaci zaručuje 11stupňová přehazovačka SRAM NX i 4pístkové brzdy této značky. K dispozici je nezbytného příslušenství pro každodenní použití, jako jsou nosič zavazadel, blatníky, signální světla nebo stojan.

Dodávaná teleskopická sedlovka zvyšuje pohodlí, umožňuje jezdci snadno nastupovat a vystupovat ze sedla a zajišťuje bezpečný postoj ve stupačkách.

E-Scrambler je po ikonické žluté barvě k dostání v novém odstínu "Matte Grey." U prodejců Ducati nebo na webových stránkách Ducati.com ho pořídíte za cenu 3.699 EUR včetně DPH a poštovného, tedy asi 98.300 korun. Na videu si kolo můžeme prohlédnout ještě podrobněji. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress