DUCATI CUSTOM RUMBLE CONTEST 2020: Z pěti finalistů se rozhodne o nejkrásnější přestavěné mašině Ducati Scrambler..!

22.05.2020 13:08

Během pondělního pozdního odpoledne proběhne online vyhodnocení soutěže motocyklových přestaveb Ducati. Porotu tvoří řada výjimečných osobností. Rozhodovat bude jezdecká dvojice Chaz Daviese (Superbiky) a Andrea Dovizioso (MotoGP), britský herec a velký fanoušek značky Nicholas Houlta (Mad Max a About a Boy), ale i zakladatel londýnského "BikeShed" Dutch Van Someren a vášnivý motorkář Filippo Barbacane.

Do letošního finále v pořadí již třetího ročníku Custom Rumble se probojovala pětice vytuněných mašin Ducati Scrambler. Vítěz bude odměněn exkluzivním pracovním stolem Beta včetně kompletní sady nářadí.

Pondělnímu hodnocení předcházel výběr nejlepších "staveb." Nadšenci z celého světa do 15. března hlasovali pro svůj oblíbený motocykl na Scramblerducati.com. Téměř pět tisíc uživatelů vyjádřilo preference a vybralo následujícíh pět strojů podle tohoto bodového zisku:

  •     Rocker: 204 hlasů - Ducati Hellas s Jigsaw Customs (Atény - Řecko)
  •    Cut Down: 231 hlasů - Francesco Russo z Moto Design Custom Neapol (Itálie)
  •    All-Terrain: 357 hlasů - Nguyen Ximong (Hanoj - Vietnam)
  •    Outsider: 450 hlasů - Nick Tansley (Barcelona - Španělsko)
  •    Bully: 537 hlasů - Marco Graziani (CC Racing Garage z italského Říma)

Jmenování, respektive live stream "Custom Rumble 2020" o nejlepší přestavbu modelu Scrambler proběhne v pondělí 25. května od 17:00 CEST na Facebookové stránce Scrambler Ducati. Ceny předá modelka Dominika Grnová (foto níže). Jako fanda značky se samozřejmě těším, ale palce už teď držím "Outsiderovi" Nicka Tansleye z Barcelony (předposlední černý stroj výše). Jeho dílo je prostě famózní! Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress