DNY BEZPEČNOSTI S IZS: Praha, Plzeň, Karlovy Vary, Ostrava a Opava...

30.05.2014 14:05

Společnost Autobond Group se stala hlavním partnerem dopravně-bezpečnostní akce „Dny bezpečnosti s integrovaným záchranných systémem“ pořádané od 23.5. do 14.6. 2014 ve vybraných obchodních centrech Tesco. Pořadatelem akce je nezisková organizace Bezpečně na silnicích o.p.s., která již několik let připravuje a realizuje programy v oblasti dopravní bezpečnosti. Mezi její projekty patří například „Tým silniční bezpečnosti“, který již uspořádal přes 400 akcí pro školní skupiny i širokou veřejnost, kurzy pro mladé a začínající motocyklisty „Učme se přežít“ nebo projekt „Na kole jen s přilbou“. Mezi hlavní partnery projektů patří Ministerstvo dopravy – BESIP, Nadace BESIP, Horská služba ČR, Český červený kříž, krajské a městské úřady, Policie ČR a další subjekty působící v oblasti dopravní bezpečnosti. 

V rámci akce „Dny bezpečnosti s IZS“ poskytne Autobond Group Týmu silniční bezpečnosti v Praze, Plzni, Karlových Varech, Ostravě a Opavě vozy, ve kterých proběhne prezentace zaměřená na bezpečné poutání řidiče i posádky vozu a správnou pozici řidiče za volantem. Součástí programu je rovněž přestavení jednotlivých složek IZS – Hasičského záchranného sboru ČR, Policie ČR, záchranné služby nebo Českého červeného kříže a biketrial show trojnásobného mistra světa Martina Šimůnka.

Automobily a bezpečnost patří neoddělitelně k sobě. Vážíme si práce, kterou organizace Bezpečně na silnicích pro děti, cyklisty, chodce i řidiče již vykonala a chceme její projekty aktivně podporovat. Věříme, že její úsilí přispívá ke snižování počtu zmařených životů na našich silnicích,“ řekl Petr Šrámek, ředitel společnosti Autobond Group.

TOUR PLÁN u obchodních domů TESCO:

 

  • 23.5. - 24.5. Praha Letňany
  • 30.5. - 31.5. Fontána Karlovy Vary
  • 1.6. - 2.6. Plzeň
  • 6.6. - 7.6. Galerie Ostrava
  • 8.6. - 9.6. Silesia Opava

__________________________________________________________________________________

Zdroj a foto: Autobond Group