David VRŠECKÝ vyhrál další podnik čínského šampionátu tahačů..!

12.10.2018 08:45

Tým Buggyra bojuje se svými tahači na dvou frontách. Adam Lacko se stal během uplynulého víkendu ve španělské Jaramě vicemistrem Evropy 2018, jeho kolega a dnes již legenda truckracingu David Vršecký mezitím zaklepal na bránu zlatého hattricku v Asii.

Druhým podnikem totiž pokračoval čínský šampionát tahačů. David vyhrál v ulicích Wuhanu oba závody. Šlo přitom o zdejší premiéru městského podniku.

A co na to říká dvojnásobný obhájce titulu, jenž kráčí za třetím oceněním v řadě? "Závod se hodně povedl. První místo v měřeném tréninku jsem přetavil ve vítězství, takže panuje velká spokojenost. Navíc týmový kolega Gong Bin dojel hned za mnou. Navýšil jsem náskok jak v individuálním hodnocení, tak jsme odskočili i v týmech," komentoval dění Vršecký.

Pro druhý den připravili organizátoři novinku, když se startovalo v pořadí, ve kterém skončil první závod. David byl opět nejrychlejší a dojel si tak pro další vítězství. "Odstartoval jsem z prvního místa. Ve druhém kole se přede mě dostal můj parťák Gong Bin, ale dokázal jsem ho znovu předjet. Jsem spokojený. Upevnil jsem si první místo v jednotlivcích a s Binem vedeme i v týmech," hodnotil druhý díl čínského šampionátu ve Wuhanu Vršecký. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Buggyra