Dacia JOGGER Camper 2023: Nový design, logo i kempingová sada se stanem (VIDEO)..!

19.09.2022 09:09

Skupina Renault představila svůj nový firemní strategický plán Renaulution, který určuje směr pro každou jednotlivou značku. Její cíl pro Dacii je jasný, stát se lídrem v oblasti dostupné mobility a nabízet to nejnutnější za rozumnou cenu. A že je na správné cestě dokazuje fakt více než 7.5 milionu prodaných vozů za pouhých 18 let. V Evropě zaujímá značka třetí místo v prodeji soukromým zákazníkům.

Dacia nyní prezentuje svou upravavenou modelovou řadu s novým logem a přepracovanou přední částí. Jogger jako nejmladší a aktuálně největší model chce být se svými až 7 místy rodinným autem a na druhou stranu nabídnout i dostatek prostoru pro volnočasové aktivity.

Od příštího roku začne Dacia nabízet také outdoorové vybavení pro fanoušky kempování. K dispozici bude například skládací systém přímo od výrobce s postelí, úložným boxem a samostatně dostupným stanem.

Přibližně 50 kg dřevěná bedna včetně konstrukce lůžka může být uložena buď v zavazadelníku nebo uskladněna třeba v garáži. Cenu zatím značka nezveřejnila.

Samotný 5místný inovovaný model Dacia Jogger TCe 100 ECO-G na LPG startuje na částce 411.000 korun. Klimatizace stojí dalších 12.500,- Kč. Za 7místnou verzi zaplatíte minimálně 434.000 korun. Podívejte se na novinkovou Dacii Jogger Camper podrobněji na videu. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress