Citroën DS4: Prvním majitelem v ČR je herec Saša Rašilov...

31.05.2011 16:53

CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. uvede na Autosalonu v Brně na náš trh nový a v pořadí druhý model prémiové řady DS, Citroën DS4. Novinka se představí v expozici Citroënu v hale P. V neděli 5.6.2011 bude na stánku hostem i její první český uživatel, kterým není nikdo jiný než velký milovník Francie, herec Saša Rašilov.

České silnice bude brázdit v bílé DS “Čtverce” s naftovým motorem 2.0 HDi o výkonu 160k, kterou si již převzal (viz snímek). Jeho vůz má bílý perleťový lak, kožené čalounění v černo-bílé barvě, hliníková 19-ti palcová kola a je navíc ještě ozdoben doplňky Pack Dark Chrome, který obsahuje přední masku chladiče se spodní lištou v černém chromu, přední nárazník a kryty předních mlhových světlometů v matné tmavě šedé barvě, chromované kryty a stojky vnějších zpětných zrcátek, boční ochranné lišty v matné tmavě šedé barvě v kombinaci s černým chromem, lištu na zadním nárazníku a monogram DS a CITROËN v černém chromu, stejně jako zadní spojler v matné tmavě šedé barvě.

Základní cena exkluzivního prémiového modelu DS4 s motorem 1.6 VTi 120k je ve výbavě Design459. 900 Kč. Vrcholná verze s jednotkou 2.0HDi 160k ve výbavě Sport se bude prodávat za 669. 900 korun. Zdroj a foto: Citroen ČR