Citroën C3 Saint James: Ediční stylový model s nadstandardní výbavou (VIDEO)..!

02.06.2021 13:04

Automobilka a módní značka Saint James dnes představují výsledek své nejnovější spolupráce. Povedený hatchback C3 Saint James vychází z dobře vybavené specifikace Citroën "Shine" a vyznačuje se výraznými designovými detaily a zvýšeným komfortem díky sedadlům Advanced Comfort.

Při pohledu do kabiny vidíme sedadla čalouněná šedým materiálem, na horních částech opěradel je ozdobná páska s nápisem Saint James. Tento design napodobuje podpisový proužek slavné námořnické bundy Saint James marinière.

Bílé prošívání je použito na spodních částech sedadel i na palubní desce, což spolu s chromovanými lemy řadicí páky přidává na kultivovanosti. Interiér zdobí na dveřích tlačítko Saint James na straně řidiče a pod řadicí pákou logo Saint James.

Nová C3 Saint James má bohatou standardní výbavu, včetně automatických světlometů a stěračů, tmavě tónovaných oken, zadních parkovacích senzorů, kamery nebo LED světlometů. Nechybí zde 7palcová dotyková obrazovka s Apple CarPlay™ a Android Auto, automatická klimatizace i varování před opuštěním jízdního pruhu či rozpoznávání rychlostních značek.

New C3 bude nabízena s dvoubarevnou střechou (černou nebo bílou) v kombinaci s balíčkem White Color Pack. K dispozici bude v různých barvách karoserie, počínaje Soft Sand (standardní barva na snímcích), Elixir Red, Perla Nera Black, Cumulus Gray, Platinum Gray a Polar White.

Auto je vybaveno 16palcovými koly z lehkých slitin "Hellix." Nový model C3 Saint je okamžitě rozpoznatelný díky střešní grafice Saint James v modro-bílo-červené barvě. Logo Saint James najdete také na předních dveřích i na zadní části vozu.

Ediční model má být k dispozici koncem července s motory PureTech 83 S&S nebo PureTech 110 S&S. Na dostupnost se ptejte u našich dealerů značky Citroën. Podívejte se na video prezentaci. Jirka Hyner

 Zdroj: Newspress